ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ БЛАГОДІЙНИКІВ УКРАЇНИ» ОГОЛОШУЄ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» оголошує Національний конкурс «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу: Кваша Ольга, тел. (067) 662-47-06 електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Критерії та порядок оцінювання

конкурсних заявок номінантів
Національного конкурсу «Благодійна Україна»

 1. Згідно з Положенням про Національний конкурс «Благодійна Україна» Національна експертна рада визначає переможців на загальнодержавному та регіональному рівнях конкурсу шляхом затвердження результатів оцінювання конкурсних заявок, які надійшли на конкурс у встановлений термін, відповідними експертними групами.
 2. Експертні групи забезпечують оцінювання конкурсних заявок в у всіх номінаціях, передбачених статтями 7 (підпункти 7.1 - 7.3) та 19 (підпункт 19.3),


Ділова рада є експертною групою з оцінювання таких номінацій: Благодійність великого бізнесу; Благодійність середнього бізнесу; Благодійність малого бізнесу; Корпоративна благодійність; Меценат року.
а саме:

Медіа-рада є експертною групою з оцінювання номінації Благодійність у медіа.

Зовнішні експерти працюють у складі експертних груп з наданим їм правом вирішального голосу.

Секретар Національної експертної ради може запрошувати зовнішніх експертів для участі у засіданні Національної експертної ради з затвердження результатів оцінювання конкурсних заявок. При цьому запрошені експерти участі у голосуванні з затвердження результатів оцінювання не беруть.

 1. Для уникнення конфлікту інтересів, члени Національної експертної ради та зовнішні експерти не оцінюють конкурсні заявки, якщо вони є прямими чи опосередкованим представниками номінанта конкурсу, або представником організації (спільноти) реципієнта.
 2. При оцінюванні конкурсної заявки члени експертної групи керуються наступними критеріями:
 • обсяг наданої допомоги, в тому числі: обсяг залучених ресурсів; кількість залучених організацій-партнерів, меценатів та волонтерів;
 • суспільне значення (соціальна вага) вирішення конкретної проблеми;
 • масштабність надання благодійної допомоги - кількість осіб та організацій, які отримали допомогу;
 • якісні (принципові, відчутні) зміни, які відбулися внаслідок надання допомоги;
 • довготривалість результатів, отриманих внаслідок надання благодійної допомоги;
 • іноваційність задіяних форм, методів та технологій, креативність організаційних рішень.
 1. Члени експертної групи проводять індивідуальне оцінювання