09 серпня 2017 р. в день Святого великомученика і цілителя Пантелеймона у м. Києві, вперше в Україні, відбулися урочистості з нагоди відзначення найкращих медиків України та нагородження їх Орденом Святого Пантелеймона.

Відзнака є громадською, вона популяризує фах медика, ку­льтивує гуманність та милосердя у суспільстві, а також сприяє позитивному сприйняттю України за межами нашої держави.

Детальнішу інформацію про проект можна знайти на офіційному сайті Відзнаки: lhttp://orden-panteleimon.com.ua, а також офіційній сторінці проекту у ФБ: https://www.facebook.com/OrdenPanteIeimon2017.

 

В номінації «Кращий лікар» переміг Михайло КАШТАЛЬЯН, військовий лікар, завіду­вач кафедри загальної хірургії та військової медицини Одеського національного медичного уні­верситету, доктор медичних наук, професор.

В номінації «Кращий медик» нагороду отримала Мирослава САВЧАК, фельдшер пунк­ту екстреної медичної допомоги «Чижиків» КЗ ЛОР «Львіський обласний центр екстреної ме­дичної допомоги та медицини катастроф», мати чотирьох дітей, учасниця АТО.

 

Переможцем в номінації «Новатор охорони здоров’я» став Сергій СЛЄСАРЕНКО, лі- кар-комбустіолог, пластичний хірург, керівник Центру термічної травми та пластичної хірургії КЗ «Міська клінічна лікарня №2 м. Дніпро», доктор медичних наук, професор.

У номінації «Міжнародне співробітництво в галузі охорони здоров’я» Поважна рада визнала переможцем Хубертуса фон ФОССА, директора Мюнхенського дитячого реабіліта­ційного центру (Німеччина), доктора медицини, доктора філософії, який ще понад 25 р. тому започаткував створення в Україні дитячих реабілітаційних центрів. За цей час відкрито 100 ди­тячих реабілітаційних центрів по всій Україні, а допомогу в них отримали понад 50 тис. дітей.

У номінації «Служіння суспільству» переміг військовий фельдшер, молодший сержант медичної служби Збройних Сил України, Герой України Ігор ЗІНИЧ (посмертно). За 34 дні в Донецькому аеропорту фельдшер врятував життя 100 нашим «кіборгам».

Крім Ордену Святого Пантелеймона, усі переможці також отримали фінансову винагоро­ду у розмірі 100 тис. грн. кожен.

 

З додатковими запитаннями Ви можете звернутися до представників Виконавчого коміте­ту Відзнаки:    Віталія Юнгера, Голови Виконавчого комітету Відзнаки (e-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.: моб. тел. 067 343 02 54), Михайла Перцовича (моб. тел. 097 698 63 06).