ОГОЛОШЕННЯ

МИКОЛАЇВСЬКИМ ОКРУЖНИМ АДМІНІСТРАТИВНИМ СУДОМ ВІДКРИТО ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

Опубліковано: Вівторок, 20 лютого 2018, 08:52

Миколаївським окружним адміністративним судом

відкрито провадження у справі № 814/35/18 за позовом Кирильчука Олега Ігоровича до Миколаївської обласної ради

Детальніше...

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ВП ЦРМС ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ ТА ВАНТАЖУ

Опубліковано: П'ятниця, 01 грудня 2017, 14:44

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошує юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів господарювання (крім суб’єктів господарювання – платників єдиного податку 1 та 2 груп) до участі у тендері на закупівлю послуг з перевезення пасажирів та вантажу на 2018 року

ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ 

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Оголошення

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ К КОНКУРСІ НА ПРОВЕДЕННЯ ЗАКУПІВЛІ МИКОЛАЇВСЬКИМ ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ УСТАНОВИ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» (МВП УСТАНОВА ЦРМС)

Опубліковано: Четвер, 10 серпня 2017, 10:22

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошує юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів господарювання (крім суб’єктів господарювання – платників єдиного податку 1 та 2 груп) до участі у тендері на закупівлю послуг з перевезення пасажирів та вантажу відповідно до умов конкурсної документації, що додається.

Детальніше...

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошує юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів господарювання до участі у тендері на закупівлю канцелярських та господарських товарів на 2018 рік

Опубліковано: Середа, 27 грудня 2017, 11:33

Оголошення про проведення конкурсу

Додаток 1

Миколаївський ВП ЦРМС запрошує юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів господарювання до участі у тендері на закупівлю послуг з прибирання приміщень на 2018 рік

Опубліковано: П'ятниця, 01 грудня 2017, 11:42

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошує юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів господарювання (крім суб’єктів господарювання – платників єдиного податку 1 та 2 груп) до участі у тендері на закупівлю послуг з прибирання приміщень на 2018 рік

Пропозиції

Оголошення 

 

СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ НА ТЕМУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ НА ТЕМУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

 Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Детальніше...

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошує до участі у тендері на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів на 2018 рік

Опубліковано: Середа, 27 грудня 2017, 11:20

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошує юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів господарювання до участі у тендері на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів на 2018 рік

Оголошення про проведення конкурсу

Додаток 1

ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗАПРОШУЄ У ПРЕС-ТУР

Миколаївський Центр розвитку місцевого самоврядування організовує 1-го грудня 2017 року прес-тур до Веселинівської ОТГ, як прикладу успішної громади в Мииколаївській області, а також 13,14,15 грудня - поїздку до Дніпропетровської області з метою вивчення кращих практик створення старостинських округів. 

Детальніша інформація за телефоном 050 60-70-567

Дніпропетровська область: https://goo.gl/forms/2ZGiyrh1byUJzOrH3

Веселинівська ОТГ: https://goo.gl/forms/4fKKovkSLWStJZ3D2

Детальніше...

«ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ» УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

При підготовці до проведення аудитів і ревізій фахівці управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області враховують публічну інформацію та звернення громадян і громадських об’єднань щодо можливих фактів порушень при використанні бюджетних коштів та майна, отримані за «телефоном довіри» та на особистому прийомі громадян.

Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатися протягом робочого дня за номерами «телефонів довіри»:

Детальніше...

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошує до участі у тендері на закупівлю поліграфічних послуг на 2018 рік

Опубліковано: Середа, 27 грудня 2017, 11:12

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошує юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів господарювання до участі у тендері на закупівлю поліграфічних послуг (послуг з підготовки до друку та послуг друку інформаційних та методичних матеріалів)  на 2018 рік

 Оголошення про проведення конкурсу

Додаток 1

 

УТВОРЕННЯ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ МВС

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року №889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС (ГСІД МВС). Крім цього, постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС - регіональні сервісні центри МВС (ГСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦМВС).

Головний сервісний центр МВС знаходиться за адресою: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071 (контактний телефон для консультацій громадян (044) 290 19 88, Офіційний веб-сайт ГСЦ МВС hsc.gov.ua містить контакти всіх територіальних органів з надання сервісних послуг МВС).

На території Миколаївської області функціонує Регіональний сервісний центр МВС та п'ять територіальних сервісних центрів МВС.

Детальніше...

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 3 квітня 2017 року проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році.

Тематика конкурсу:

Детальніше...

Запрошення на конференцію " Децентралізація, управління землями та розвиток громад".

 14 грудня 2017 року Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад проводитиме у Києві конференцію на тему " Децентралізація, управління землями та розвиток громад".

Інформаційне повідомлення знаходиться за посиланням

 http://uaror.org.ua/?p=15935 

09 серпня 2017 р. в день Святого великомученика і цілителя Пантелеймона у м. Києві, вперше в Україні, відбулися урочистості з нагоди відзначення найкращих медиків України та нагородження їх Орденом Святого Пантелеймона.

Відзнака є громадською, вона популяризує фах медика, ку­льтивує гуманність та милосердя у суспільстві, а також сприяє позитивному сприйняттю України за межами нашої держави.

Детальнішу інформацію про проект можна знайти на офіційному сайті Відзнаки: lhttp://orden-panteleimon.com.ua, а також офіційній сторінці проекту у ФБ: https://www.facebook.com/OrdenPanteIeimon2017.

Детальніше...

ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ БЛАГОДІЙНИКІВ УКРАЇНИ» ОГОЛОШУЄ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» оголошує Національний конкурс «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу: Кваша Ольга, тел. (067) 662-47-06 електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Детальніше...