vIII сесія від 10.11.2016 року

1. Про надання у користування мисливських угідь приватному підприємству «Забава 1»

2. Про надання у користування мисливських угідь Новоодеській госпрозрахунковій організації «ГМР».

3. Про надання у користування мисливських угідь товариству з обмеженою відповідальністю «СМГ «Буг» (Новоодеський район)

4. Про погодження клопотання ТОВ "Укрюгекопром" на отримання спеціального дозволу на користування надрами.

5. Про надання згоди комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» на отримання спеціального дозволу на користування надрами.

6. Про затвердження нової редакції Статуту Комунального закладу "Центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів".

7. Про реорганізацію (перетворення) Миколаївського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом – закладу комунальної власності області в Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг Миколаївської обласної ради.

8.  Про призначення Земляної Р.В. на посаду директора Очаківської загальноосвітньої санаторної школи – інтернату І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради.

9. Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади Новокрасненської сільської ради Арбузинського району.

10. Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади Широколанівської сільської ради Веселинівського району та внесення змін до рішення обласної ради від 16 квітня 2015 року № 10.

11. Про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, які підлягають приватизації у 2016 році

12. Про продовження строку дії на період до 2017 року включно обласної Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки

13. Про перейменування Обласного центру медико-соціальної експертизи - закладу комунальної власності області та затвердження його Статуту.

14. Про перейменування Миколаївської обласної стоматологічної поліклініки - закладу комунальної власності області та затвердження її Статуту.

15. Про перейменування Миколаївського базового медичного коледжу - закладу комунальної власності області та затвердження його Статуту.

16. Про перейменування закладу комунальної власності області – Миколаївської обласної лікарні відновного лікування та затвердження її Статуту.

17. Про перейменування Миколаївського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру - закладу комунальної власності області та затвердження його Статуту.

18. Про перейменування Миколаївської обласної дитячої інфекційної лікарні - закладу комунальної власності області та затвердження його Статуту.

19. Про затвердження обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги у Миколаївській області на 2017-20120 роки.

20. Про затвердження обласної Програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у Миколаївській області на 2017-2021 роки.

21. Про внесення змін до Положення про обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності.

22. Про звіт начальника управління з питань майна комунальної власності області департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації Відіної О.В. про результати управління підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області протягом 2014-2016 років.

23. Про звіт начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Капусти М.О. про стратегію організації системи охорони здоров'я у лікарняних закладах області в ході проведення реформування медичної галузі.

24. Про виконання протокольного доручення обласної ради, щодо ситуації, яка склалася на державному підприємстві «Володимирське» Казанківського району Миколаївської області.

25. Про дострокове припинення повноважень депутатів обласної ради.

26. Про внесення змін до складу постійних комісій обласної ради.

27. Про звільнення з посад керівників закладів охорони здоров’я Миколаївської області.

28. Про призначення Березницького В.М. на посаду директора обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго»

29. Про підготовку об’єктів  теплопостачання та теплоспоживання Миколаївської області до опалювального сезону 2016/2017 року  

30. Про депутатський запит депутата обласної ради Ковальчука П.В.

31. Про затвердження Програми розвитку культури у Миколаївській області на 2016-2018 роки.

32. Про внесення змін до Статуту Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вітрильного спорту «Обласний яхт-клуб».

33. Про внесення змін до Статуту Центру олімпійської підготовки з пріоритетних видів спорту.

34. Про перейменування Центру олімпійської підготовки з баскетболу та внесення змін до його Статуту.

35. Про затвердження Положення Миколаївського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

36. Про  інформацію прокурора Миколаївської області Дунаса Т.О. щодо стану законності та заходів з її зміцнення на території області

37. Про внесення доповнення до Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2015-2016 роки 

38. Про ситуацію на обласному комунальному підприємстві «Миколаївоблтеплоенерго»

39. Про визнання повноважень депутата Миколаївської обласної ради сьомого скликання замість того, який вибув 

40. Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, голови Миколаївської обласної державної адміністрації про призначення на посади в органах державної влади

41. Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України та профільного комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності щодо призначення начальника територіального управління Національної поліції області

42. Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України щодо призначення прокурора області