Проект

 

Про надання гірничого відводу
ТОВ "Південний кар'єр"
для розробки родовища пісків
Вознесенське - 1

п'ята сесія
сьомого скликання

  Розглянувши матеріали товариства з обмеженою відповідальністю "Південний кар’єр" про надання гірничого відводу для розробки родовища пісків Вознесенське - 1 – корисних копалин місцевого значення у Вознесенському районі Миколаївської області, відповідно до статей 91, 17 Кодексу України про надра, на підставі частини другої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про порядок надання гірничих відводів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 року № 59, згідно з Положенням про порядок надання гірничих відводів користувачам надр на використання корисних копалин місцевого значення на території Миколаївської області, затвердженим рішенням обласної ради від 28 листопада 2003 року № 23, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю "Південний кар’єр" гірничий відвід загальною площею 60,1 га для розробки родовища пісків Вознесенське -1 - корисних копалин місцевого значення у межах території Бузької сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

  2. Голові обласної ради видати акт про надання гірничого відводу відповідно до Положення про порядок надання гірничих відводів. 

   3. ТОВ " Південний кар’єр" зареєструвати гірничий відвід відповідно до вимог чинного законодавства.

  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.  

 Голова обласної ради       В.В. Москаленко