XVI сесія від 12.10.2017 р.

 1. Про затвердження Положення про порядок призначення стипендій голови Миколаївської обласної державної адміністрації, голови Миколаївської обласної ради студентам вищих та учням професійно-технічних навчальних закладів.

2. Про внесення змін до Статуту комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж» та затвердження його в новій редакції.

3. Про призначення Халімон З.В. на посаду директора комунального закладу «Березківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей І-ІІІ ступенів» Миколаївської обласної ради.

4. Про призначення Фікса О.В. на посаду директора Рацинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Вознесенського району Миколаївської обласної ради.

5. Про призначення Димо В.В. на посаду директора Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи Миколаївської обласної ради.

6. Про призначення Байтемірової Н.Г. на посаду директора Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 6 Миколаївської обласної ради.

7. Про призначення Абрамовича Б.А. на посаду директора Володимирівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Казанківського району Миколаївської обласної ради.

8. Про призначення Макарової Г.О. на посаду директора Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 7 Миколаївської обласної ради.

9. Про призначення Доценко Л.О. на посаду директора Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Обдарованість» Миколаївської обласної ради.

10. Про призначення Гордієнко О.І. на посаду директора Привільненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Баштанського району Миколаївської обласної ради.

11. Про призначення Троїцької Т.Б. на посаду директора обласного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді.

12. Про припинення діяльності Миколаївської обласної психолого-медико-педагогічної консультації – організації обласної комунальної власності.

13. Про призначення Лосицької В.В. на посаду головного лікаря Миколаївської обласної лікарні відновного лікування Миколаївської обласної ради.

14. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року.

15. Про інформацію щодо звільнення директорів регіональних ландшафтних парків.

16. Про затвердження Цільової регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2018-2023 роки.

17. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Миколаївській області на 2014-2018 роки.

18. Про внесення змін до Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки.

19. Про внесення змін до Програми розвитку комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Миколаївської обласної ради на 2017-2020 р.р.

20. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Миколаївської обласної ради

21. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Миколаївської області на 2015-2017 роки «Миколаївщина -2017»

22. Про внесення змін до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області на 2016-2018 роки.

23. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Миколаївської області на 2017-2021 роки.

24. Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2017 рік.

25. Про внесення змін до складу постійних комісій обласної ради.

26. Про внесення змін до Положення про помічника-консультанта депутата Миколаївської обласної ради сьомого скликання та опису посвідчення помічника-консультанта депутата Миколаївської обласної ради сьомого скликання.

27. Про зняття з контролю рішень обласної ради.

28. Про надання у користування мисливських угідь Новоодеській госпрозрахунковій організації «ГМР» (площа - 2089,2 га).

29. Про надання у користування мисливських угідь Новоодеській госпрозрахунковій організації «ГМР» (площа - 4698,57 га).

30. Про надання у користування мисливських угідь Новоодеській районній організації УТМР.

31. Про внесення змін до Положення про порядок проведення щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

32. Про оголошення щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

33. Про внесення змін до складу тимчасової комісії з питань децентралізації влади та об’єднання територіальних громад з числа депутатів Миколаївської обласної ради.

34. Про висунення кандидатури на відзначення щорічною Премією Верховної Ради України педагогічних працівників.

35. Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 листопада 2011 року № 28.

36. Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальних громад області.

37. Про перейменування Миколаївського базового медичного коледжу та затвердження його Статуту.

38. Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Миколаївської області на 2015-2017 роки «Миколаївщина - 2017».

39. Про встановлення відзнаки Миколаївської обласної ради.

40. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Миколаївській області на 2012-2015 роки, строк дії якої продовжено на період до 2018 року.