ПОДЯКИ ДЕПУТАТАМ  ОБЛАСНОЇ РАДИ

 24.01.2018

Дирекція та педагогічний колектив Новоодеської дитячої музичної школи висловлює щирі слова вдячності депутату Миколаївської обласної ради Білоконенко Наталії Яківні за фінансову допомогу для придбання музичних інструментів - акордеонів та баяну.

Ця допомога — свідчення Вашого небайдужого ставлення до культури і розуміння важливості мистецького виховання підростаючого покоління. Дякуємо за людяність, доброту, щедрість, безкорисливість, за увагу до проблем закладу.

Бажаємо Вам, шановна Наталія Яківна, міцного здоров’я, успіхів та натхнення у подальшій діяльності.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас. Лиш визнання вінчають!

Хай вам Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

 

Костянтинівська селищна рада висловлює подяку депутату Миколаївської обласної ради Володимиру Анатолійовичу Лісніченку за надання благодійної допомоги в покращенні умов перебування вихованців Костянтинівського дошкільного навчального закладу "Ромашка"

 

Костянтинівська селищна рада висловлює подяку депутату Миколаївської обласної ради Валерію Вікторовичу Колеснікову за надання благодійної допомоги в покращенні умов перебування вихованців Костянтинівського дошкільного навчального закладу "Ромашка"

 

Колективи: Дільничної сільської ради, Дільничного ДНЗ, Дільничної ЗОШ І-ІІІ ступенів, сільської бібліотеки - філії та ради ветеранської організації Новооодеського району виносять щиру подяку Катричу Анатолію Петровичу за вміле виконання депутатських обов’язків перед людьми.

Депутат - це людина , якій довіряють , вірять, ось і ми у своєму виборі не помилилися. Анатолій Петрович часто буває у нашому селі, цікавиться як живеться його виборцям. На свята відвідує своїх виборців з подарунками.

Ми пишаємося, що у нас такий депутат.

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх yаших справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів та виборців.

Адміністрація Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату N9 З Миколаївської обласної ради висловлює Вам щиру подяку депутату Миколаївської обласної ради Джупініну Юрію Вячеславовичу, за небайдуже ставлення до дітей, людяність, доброту, щедрість, безкорисливість, за увагу до проблем закладу. Бажають успіхів у всіх його справах

06.10.2017

Адміністрація КЗ «ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ РЦ ПМСД» та працівники Дорошівської АЗПСМ висловлюють щиру подяку депутату Миколаївської обласної ради Ташлику Григорію Володимировичу, який не байдужий та не стоїть осторонь проблем, та допоміг вирішити питання по придбанню та встановленню дверного комплексу в будівлю Дорошівської АЗПСМ з метою енергозбереження.

Асоціація фермерів та приватних землевласників України висловлює голові Миколаївської обласної ради Москаленко Вікторії  Вікторівні  свою вдячність за державницьку позицію у захисті українських чорноземів та збереження її для майбутніх поколінь.

 01.03.2017 Миколаївська обласна організація Українського товариства глухих, на обліку якої перебуває більше ніж 1800 осіб з інвалідністю зі слуху, висловлює щиру подяку депутату Миколаївської обласної ради Резнікову Іллю Борисовичу за регулярну допомогу нечуючим членам УТОГ, небайдужість та активну участь у житті інвалідів.
 
 22.02.2017

Колектив ТОВ “Єдині комунальні системи” висловлює подяку Москаленко Вікторії Вікторівні за оперативне вирішення питання життєдіяльності підприємства, а разом із тим питання водозабезпечення Вітовського району Миколаївської області.

20.01.2017

Миколаївський обласний онкологічний диспансер Миколаївської обласної ради висловлює слова вдячності депутату обласної ради Лусті Володимиру Вікторовичу за надання додаткових коштів з обласного бюджету на виконання депутатами обласної ради доручень виборців відповідно до програм, затверджених обласною радою за 2016 рік

 20.10.2016

Адміністрація Тімірязівської загальноосвітньої школи від імені педагогічного, батьківського та учнівського колективів висловлює слова вдячності депутату обласної ради Ташлику Григорію Володимировичу за відмінне виконання депутатських обов'язків, небайдукже ставлення до своїх виборців, за людяність, доброту, щедрість, безкорисливість.

Завдяки турботі Григорія Володимировича учні школи навчатимуться в комфортних умовах. Крім того, розуміючи необхідність впровадження новітніх освітньо-інформаційних технологій в навчальний процес сприяв у вирішенні питання придбання мультимедійного  комплексу.

 

Подяка  Тетяні Демченко за увагу до підростаючого покоління.

На урядову гарячу лінію звернулась жителька Водяно–Лориного Єланецького району Миколаївської області Кузнецова Оксана Павлівна. Заявниця висловила подяку депутату Миколаївської обласної ради Тетяні Василівні Демченко за увагу до підростаючого покоління- жителів Єланеччини, і особисто за підтримку в оформленні документів її доньки.

Особливо Оксана Павлівна Кузнецова підкреслила людяність та доброту депутата обласної ради Тетяни Демченко і її готовність надати допомогу усім, хто цього потребує.

 

Миколаївська обласна організація Союзу організацій інвалідів України висловлює подяку  Катричу Анатолію Петровичу, депутату обласної ради за підтримку діяльності організації, доброту та милосердя 

 

 

 

Учні, учителя та батьки Новоодеського району, в особі депутата Новоодеської районної ради, вчителя Новоодеської ЗОШ №2 Щур А.В. висловлюють щиру подяку депутату Миколаївської обласної ради,  Заслуженому діячу мистецтва України Миколі Антоновичу Кравченку за благодійність, турботу та доброту.

Чи часто ми задумуємося над тим, що таке доброта? І дуже приємно, що в наш час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов’язково повернеться до того, хто її віддає. Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Для нас це директор Миколаївського Академічного Художнього російського драматичного театру, депутат обласної ради Кравченко Микола Антонович. Саме з його ініціативи в театрі побувало біля 400 учнів Новоодещини. Протягом останніх місяців ми отримали відчутну благодійну допомогу в організації дозвілля дітей (вистави для молодших та старших учнів), допомогу в організації акції присвяченої до Дня Перемоги. За добрі справи та увагу земний уклін від нашої громади.