ЕЛЕКТРОННА ПЕТИЦІЯ

 

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції» (№577-VIII) громадяни можуть звернутися до Миколаївської обласної ради як органу місцевого самоврядування з електронними петиціями через офіційний веб-сайт обласної ради.

Електронна петиція  не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Для створення нової або підтримки однієї з існуючих електронних петицій необхідно на офіційному веб-сайті Миколаївської обласної ради заповнити спеціальну форму.

Електронна петиція оприлюднюється на сайті протягом двох робочих днів з дня її надсилання автором. У разі невідповідності електронної петиції вимогам  - оприлюднення такої петиції не здійснюється.

Відповідальність за зміст електронної петиції несе автор (ініціатор) електронної петиції.

Електронна петиція розглядається Миколаївською обласною радою у встановленому Законом порядку протягом не більш як трьох місяців з дня її оприлюднення за умови збору не менше ніж 1000 підписів.

Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Миколаївській обласній раді визначається Порядком оформлення, оприлюднення та розгляду електронних петицій, адресованих Миколаївській обласній раді.

Створити нову або підтримати актуальну петицію до Миколаївської обласної ради може кожен громадянин України.
Для цього необхідно зареєструватися або увійти в систему з використанням пароля та ім’я користувача (логіна).

 

 

Увійти в систему           Зареєструватися         Петиції