ПРЕДСТАВНИКИ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ ЗУСТРІЛИ ОЛІМПІЙСЬКУ ЗБІРНУ

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта та начальник Відділу фізкультури і спорту Миколаївської ОДА Олександр Садовський зустріли олімпійську збірну України з зимових видів спорту і золотого призера Ігор Олександра Абраменка в київському аеропорту «Бориспіль».

Опівночі 27 лютого українські спортсмени повернулися з зимових Олімпійських Ігор в Пхьончхані, які завершилися днем ​​раніше. Миколаївський фристайлист Олександр Абраменко на церемонії закриття Олімпіади-2018 ніс державний прапор. Збірну України в аеропорту зустрічали рідні та близькі, а також заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич, голова Департаменту олімпійських видів спорту Роман Вірастюк, екс-міністр спорту Равіль Сафіуллін, спортивні функціонери, вболівальники, представник ВСУ (багато атлетів є членами Центрального спортивного клубу Збройних сил).

Після урочистої зустрічі спортсменів, які  повернулися з Кореї , відбулася міні-прес-конференція прямо в терміналі «Борисполя».

 

Володар єдиного українського «золота» Олександр Абраменко зазначив, що для нього право нести національний стяг - велика гордість. Фристайлист сподівається, що медаль не стане для нього останньою, а на питання журналістів про плани на найближчі дні відповів лаконічно: «Збираюся відпочити».

Голова Департаменту олімпійських видів спорту Роман Вірастюк повідомив, що ще до старту Олімпійських Ігор  був упевнений в успіху миколаївського фристайліста: «Я знаю, як важко було організовувати поїздку в Корею, це величезні зусилля і купа витрачених нервів. Ще до Олімпіади я знав точно, що Саша повернеться з медаллю, але не був упевнений з якою саме. Він молодець, він учасник етапів Кубка світу і володар Кришталевого глобуса. Радий, що Україна з цих Ігор повертається з медаллю ».

Перший заступник голови облради Іван Кухта підкреслив, що зустріти миколаївського чемпіона для нього честь і приємний обов'язок: «Українська олімпійська дружина здобула лише одну медаль в Кореї. Це сумно, з одного боку, але з іншого боку надзвичайно приємно, що нагорода золота і здобута саме вихованцем миколаївської школи фрістайлу. Велика подяка і щирі вітання тренерському штабу за це золото. Це їхня перемога, в тому числі. А для мене, як заступника голови облради, зустріти нашого тріумфатора в аеропорту - це честь і почесний обов'язок ».

Начальник відділу фізкультури і спорту облдержадміністрації Олександр Садовський переконаний, що успіх Олександра Абраменко - це показник феноменальною роботи тренерів: «Величезна подяка тренеру Саші - Максиму Нескоромному, тренеру Кобельник Юрію Михайловичу і тренеру олімпійської збірної Енверу Аблаєву. Вони виконали титанічну роботу для цієї медалі ».

Відзначимо, вже вдень у вівторок Олександр Абраменко прибуде до Миколаєва.